

Hip-Hop & Streetdance
25 februari | 16.00 – 17.00 uur
Doe jij mee met het Hip Hop/Streetdance uur voor jongeren uit Alkmaar? Meld je hier aan en ontvang gratis de link voor de eerste online les van donderdag 18 februari om 16.00 uur.
De les wordt verzorgd door Amélie Jansen vanuit de dansstudio van Wijkcentrum de Eenhoorn.
De lessen kunnen komende periode wekelijks plaatsvinden voor jou en je vrienden. Hopelijk zien we jou online!
Outdoor Sportclinics in Park de Oude Kwekerij
26 februari 2021 | 10.00-13.00 uur | 8 t/m 16 jaar
Vanuit Wijkcentrum de Eenhoorn organiseert LINK, samen met Sportregisseur Younes van AlkmaarSport, een leuke activiteit in de voorjaarsvakantie voor Alkmaarse jeugd! Ben je tussen de 8 en 16 jaar? Doe vrijdag 26 februari mee met te gave sportclinics! We gaan Bootcampen, Dansen én Muay Thai Kickboksen! Je probeert dus, in de buitenlucht bij Park de Oude Kwekerij, drie verschillende sporten uit.
Datum: Vrijdag 26 februari 2021
Tijd:
10.00-13.00 uur
Leeftijd: 8 t/m 16 jaar
Locatie:
Park de Oude Kwekerij, verzamelen Jan van Scorelkade Kosten: € 3,50
Wij zorgen voor een tussendoortje (excl. lunch)




Outdoor lasergames in
De Rijp
26 februari | 18.30-20.00 uur | 8 t/m 16 jaar
Samen met Sportregisseur Yuri (AlkmaarSport) organiseert het jongerenwerk van de Alkmaarse dorpen een leuke activiteit in de voorjaarsvakantie! Ben je tussen de 8 en 16 jaar? Doe dan vrijdag 26 februari mee met het Outdoor Lasergamen in de Rijp. We maken per ronde 2 teams die tegen elkaar de strijd aan gaan.
Datum: Vrijdag 26 februari 2021
Tijd:
18.30-20.00 uur
Leeftijd:
8 t/m 18 jaar
Locatie:
Schoolplein, Jan Ploegerlaan, De Rijp
Kosten: Gratis!
(aanmelden niet nodig)
Klik op onderstaande button voor meer informatie over de Wintergames van AlkmaarSport.